IDW igre Amoeba, večbarvna

Brand:IDW Games

2.8/5

59.32

Za zmago v amebi, igri polaganja ploščic, ki od vas zahteva strateško razmišljanje in mikroskopsko ravnanje, se boste morali razdeliti. 2-4 igralci vlečejo in postavljajo ploščice, da zgradijo največje amebe. Toda bodite previdni: vaši nasprotniki lahko položijo ploščice na vaše dokončane amebe, da jih razdelijo in poškodujejo vaš rezultat. Ko so odigrane vse ploščice, zmaga igralec z največjo amebo! Oblikovala Greg Preslicka in Heidi Preslicka. 2-4 igralci. Igra se lahko od starosti 8+. 30 minut.

EAN: 0827714016529

kategorije Igrače in igre, igre in dodatki, Igrače s ploščicami,

Igranje traja 30 minut. Igra se lahko od starosti 8 let naprej. Za 2 do 4 igralce. 12 edinstvenih ploščic z milijoni možnosti. Igra polaganja ploščic za prepoznavanje vzorcev, ki spodbuja strateško razmišljanje.

Odkrijte našo mednarodno mrežo

Pošiljamo v 28 držav, več kot 200.000 izdelkov. Bodite na tekočem, naročite se na glasilo.